شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرسیزدهمین جشنواره جوان سرباز در بوشهر برگزار شد/ تقدیر از سربازان نمونه رده‌های مختلف سپاه استان بوشهر

سیزدهمین جشنواره جوان سرباز در بوشهر برگزار شد/ تقدیر از سربازان نمونه رده‌های مختلف سپاه استان بوشهر

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 03 دی 1399 ساعت 10:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سیزدهمین جشنواره «حضرت علی اکبر علیه السلام و جوان سرباز» سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در سالن جلسات فرماندهی این سپاه برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدارعبدالرضا دشتی جانشین فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در این آیین ضمن تبریک به سربازان برگزیده جشنواره حضرت علی اکبر علیه السلام گفت: حضرت علی اکبر علیه السلام از لحاظ اخلاق، ظاهر و منطق شبیه‌ترین فرد به پیامبر اکرم (ص) بود به طوری که اهل بیت علیهم السلام هر وقت دلتنگ پیامبر می‌شدند به ایشان نگاه می‌کردند.

 

دشتی افزود: نام‌گذاری جشنواره سربازان نمونه به نام حضرت علی اکبر علیه السلام گویای این مسئله مهم است که سربازان نمونه لازم است در همه عرصه‌ها برای سایر سربازان یک الگو باشند.

 

وی یادآور شد: سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در یازدهمین جشنواره جوان سرباز در سطح سپاه به عنوان رده برتر کشوری انتخاب شد و در سال گذشته نیز به دلیل عملکرد خوبی که در سطح استان بوشهر داشت در میان رده‌های ستاد کل نیروهای مسلح مورد تقدیر قرار گرفت.

 

سربازان نمونه حاضر در این مراسم در ادامه به بحث و تبادل نظر درباره مسائل مختلف سربازان با جانشین فرماندهی سپاه امام صادق علیه السلام و سایر مسئولین حاضر در این مراسم پرداختند.

 

در این آئین از سربازان نمونه رده‌های سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است