شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر  خبر داد : بهره‌برداری از 636 پروژه محرومیت‌زدایی بسیج در استان بوشهر

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر  خبر داد : بهره‌برداری از 636 پروژه محرومیت‌زدایی بسیج در استان بوشهر

منتشرشده در بوشهر شنبه, 08 آذر 1399 ساعت 08:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: آیین بهره‌برداری از 636 پروژه محرومیت‌زدایی بسیج استان بوشهر و رزمایش کمک مؤمنانه هم‌زمان با سال روز تشکیل بسیج مستضعفین در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو  فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در این آیین گفت: 1032 گروه جهادی بسیجی در استان بوشهر با هدف محرومیت‌زدایی و مقابله با ویروس منحوس کرونا سازماندهی شده است که پروژه‌های عمرانی متعددی توسط این گروه‌ها تاکنون انجام شده است.

 

سردار رزمجو اظهار کرد: هم‌زمان با سال روز تشکیل بسیج مستضعفین، 636 پروژه محرومیت‌زدایی به ارزش 33 میلیارد و 300 میلیون تومان در استان بوشهر به بهره‌برداری رسید که از این تعداد، 377 پروژه مربوط به ساخت 377 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

 

وی تصریح کرد: سپاه استان بوشهر در عرصه مقابله با ویروس کرونا نیز از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون 200 هزار و 15 بسته معیشتی را معادل حدود 94 میلیارد تومان متشکل از بسته‌های معیشتی و جهیزیه در بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع کرده است.

 

سردار رزمجو افزود: تشکیل 412 صندوق قرض الحسنه با منابع مالی 21 میلیارد و 128 میلیون و 363 هزار ریال از دیگر اقدامات محرومیت‌زدایی سپاه استان بوشهر است.

 

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام در پایان یادآور شد: گروه‌های جهادی بسیج استان بوشهر نه تنها در استان بوشهر به انجام خدمت مشغول هستند بلکه در حوادثی مانند زلزله کرمانشاه و سیل خوزستان نیز در صحنه حاضر بوده و به مردم این استان‌ها خدمات زیادی را ارائه کردند.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار سید ضیاءالدین حزنی دبیر قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه نیز در این آیین گفت: مأموریت اصلی سپاه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایجاد امنیت پایدار در کشور است.

 

سردار حزنی افزود: سپاه در کنار این مأموریت اصلی و اساسی خود بحث محرومیت‌زدایی، مردم داری، مردم یاری، مردم دوستی و مردم نوازی را نیز در سرلوحه کار خود قرار داده است و خود را مؤظف می‌داند هم مأموریت اصلی و هم این مأموریت خدمت‌رسانی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 

وی اضافه کرد: امروز نه تنها در استان بوشهر بلکه در سراسر کشور هم توزیع کمک‌های مؤمنانه، توزیع و توزیع جهیزیه، مسکن مددجویی و پروژه‌های محرومیت‌زدایی در حال اجرا است.

 

مشاور فرمانده سپاه اقدامات انجام شده در عرصه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر را مردم پسند عنوان کرد و از مسئولان سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) در این استان قدردانی کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است