شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی:ایستادگی و حفظ وحدت رسالت اصلی امروز ملت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی:ایستادگی و حفظ وحدت رسالت اصلی امروز ملت است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 19 آذر 1399 ساعت 12:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در مراسم یادواره شهدای هسته ای در شهرستان بناب گفت: ایستادگی در مقابل مستکبران و حفظ وحدت و یکپارچگی را رسالت اصلی امروز ملت است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین  عبدالرحیم نجفقلی زاده سرائی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در مراسم یادواره شهدای هسته ای کشورمان که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد گفت: دشمنان اسلام مطمئن باشند با ترور شهدای دفاعی و هسته‌ای ما نمی‌تواند خللی در پیشرفت و تعالی این کشور وارد کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سرائی با اشاره به توطئه ایران هراسی دشمنان افزود: دشمنان بدانند مردم فهیم ایران قدر شهدای انقلابی خود به‌ خصوص شهدای امنیت و علمی را می‌دانند و در مراسم تشییع پیکر شهید حاج سردار سلیمانی این واقعیت برای همه دنیا آشکار شد و قطعا اگر بیماری کرونا نبود برای دانشمند هسته ای شهید فخری زاده نیز مراسمی باشکوهی در سراسر کشور برگزار می‌شد.

 

وی ایستادگی در مقابل مستکبران و حفظ وحدت و یکپارچگی را رسالت اصلی امروز ملت و مسئولان کشور دانست و ادامه داد: ملت ایران همیشه در اوج مظلومیت در مقابل دشمنان ایستادگی کرده است و در دوره‌های مختلف به خصوص در هشت سال دفاع مقدس نشان داده است هرگز  زیر فشار سیاست‌های بیگانگان نرفته و نخواهد رفت.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی حفظ یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را ضروری دانست و گفت: امروز امنیت، استقلال و آزادی خود را مدیون خون شهدایی هستیم که صادقانه و بدون هیچ چشم داشتی جان خود را در راه اسلام و کشور نثار کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سرائی تصریح کرد: اگر بخواهیم کشورمان قدرتمند و خودکفا باشد باید در کنار یکدیگر باشیم و تنها به رشد و تعالی انقلاب و کشورمان بیندیشیم.

 

وی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان با تمام امکانات خود سعی بر ایران هراسی و اسلام هراسی در جهان دارند اظهار کرد: قطعاً دشمنان به دنبال کوچکترین فرصت‌ها می‌گردند تا به انقلاب اسلامی ایران ضربه وارد کنند لذا ضروری است در مقابل آن‌ها هوشیار باشیم.

شهرستان بناب در طول هشت سال جنگ تحمیلی ۳۷۵ شهید والامقام را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است