شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمعاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: 100 گروه پزشکی در یکهزار و 600 پایگاه فعالیت دارند

معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: 100 گروه پزشکی در یکهزار و 600 پایگاه فعالیت دارند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 12 آذر 1399 ساعت 10:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی گفت: با اشاره به اینکه پزشکان در طرح تکمیلی غربالگری مشارکت می‌کنند، گفت: ۱۰۰ گروه پزشکی برای ۱۶۰۰ پایگاه سازماندهی شده است تا غربالگری به صورت تخصصی در استان صورت گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ گل‌محمدزاده معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی با اشاره به آمادگی خدمات رسانی بیمارستان صحرایی شهید محلاتی سپاه در تبریز، برای موج‌های مختلف شیوع کرونا، اظهار داشت: این بیمارستان صحرایی در 10 ماه گذشته در شهرهای مهاباد و بابلسر مستقر شد و خدمات ارزشمندی را در شهرهای فوق قرمز کرونایی ارائه داد.

 

وی با بیان اینکه اعزام و استقرار بیمارستان صحرایی سپاه در مناطق حاد کرونایی بر اساس اعلام نیاز شهرها جزو برنامه‌هاست، افزود: اگر مردم مراعات نکنند، موج‌های بعدی کرونا در پیش است که تجهیزات مورد نیاز و آمادگی لازم در بهداشت و درمان نیروی زمینی سپاه وجود دارد.

 

گلمحمدزاده از اعزام و استقرار پزشکان بسیجی در مناطق محروم استان خبر داد و افزود: این پزشکان بسیجی، بیمار را رصد و راهنمایی می‌کنند و تا اتمام درمان کامل، پیگیری خواهند کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است