شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور: مبارزه با فقر و فساد برای سپاه و بسیج "مأموریت اساسی" است

 رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور: مبارزه با فقر و فساد برای سپاه و بسیج "مأموریت اساسی" است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 10 آذر 1399 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت:محرومیت زدایی، مردم پایه کردن اقتصاد و مبارزه با فقر و فساد برای سپاه و بسیج یک مأموریت اساسی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در مراسم افتتاح مرکز بهداشت بخش یامچی اظهار داشت: بسیج مولود انقلاب بوده و بسیجیان هر تهدیدی را به فرصت تبدیل می‌کنند و دشمنان باید بدانند جهادگران بسیجی با قلم زدن راه علمی این شهید و با قدم زدن عمل جهادی ایشان را ادامه می‌دهند.

 

سردار زهرایی اضافه کرد: مدلی که با شیوع کرونا جهادگران ما در عرصه سلامت به میدان آمدند و دنیا دید دولت‌هایی را که داعیه متمدن بودن را داشتند چگونه در برابر این بیماری درماندند و ایران چگونه صلابت و اقتدار خود را نشان داد.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه خاطرنشان کرد: ما همچنان که تفکر مقاومت و حمایت از مظلومان عالم را در دل بلاد کفر جا دادیم و نشر دادیم جبهه خدمت رسانی و حرکت جهادی را هم شکل خواهیم داد.

 

سردار زهرایی در بخش دیگر صحبت‌های خود با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب بیان داشت: طبق فرموده رهبر انقلاب ما در داشتن منابع در دنیا سرآمد هستیم ولی متاسفانه در استفاده درست از این منابع ضعف فراوان داریم.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در پایان گفت: امروز محرومیت زدایی، مردم پایه کردن اقتصاد و مبارزه با فقر و فساد برای سپاه و بسیج یک مأموریت اساسی است و می‌کوشد با تمام توان همچنان که در دوران دفاع مقدس به میدان آمد برای تحقق این مأموریت نیز به میدان آمده و افتخار دیگری به کارنامه درخشان خود بیافزاید.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است