شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی : نظام اسلامی به نیروهای انقلابی نیاز دارد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی : نظام اسلامی به نیروهای انقلابی نیاز دارد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 27 آبان 1399 ساعت 11:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی گفت: نظام اسلامی در شرایط کنونی به نیروهای کارآمد انقلابی به شدت نیازمند است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در بازدید از مجموعه بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی افزود: امروز انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیاز به کادر متعهد، متخصص و انقلابی دارد، بنابراین یکی از رسالت های سنگینی که امروز بر عهده ماست، تربیت نیروی همتراز انقلاب است و باید توجه ویژه به مسئله کادرسازی شود.

 

وی اظهار کرد: تربیت نیروی انسانی متعهد و در تراز انقلابی یکی از منویات مهم و جزو رئوس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که باید توسط تمایم نهادهای علمی، فرهنگی و سیاسی مورد توجه جدی قرار بگیرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سرایی با بیان اینکه تلاش دشمنان ناکارآمد نشان دادن جایگاه ولایت فقیه است، تبعیت از ولی فقیه زمان و حرکت در مسیر منویات رهبری را ضامن موفقیت و سعادت در تمایم عرصه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دانست.

 

وی ادامه داد: فتنه ای که امروز دشمنان انقلاب اسلامی دنبال می کنند، ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است و جوانان دانشجو و انقلابی باید امیدبخشی در جامعه را در دستور کار خود قرار دهند تا برنامه های دشمنان همچون گذشته نقش بر آب شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است