شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: شخصیت برجسته شهید مطهری باید در جامعه شناخته شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی: شخصیت برجسته شهید مطهری باید در جامعه شناخته شود

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 13 ارديبهشت 1400 ساعت 10:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: شخصیت برجسته شهید مطهری باید در جامعه شناخته شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی متین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بزرگداشت مقام شهید استاد مطهری، اظهار کرد: شهید استاد مطهری دشمن را در هر شرایطی تشخیص می داد و به خطوط و راه‌های نفوذ آنان علم داشت به طوری که بصیرت و دشمن شناسی این شهید بزرگوار باعث شد تا دشمنان ایشان را به شهادت برسانند.

 

وی ادامه داد: استاد مطهری، شهید راه بصیرت، از جمله کسانی بود که همواره بر موضوع بصیرت دینی تاکید کرده است و آن را لازمه شکوفایی و رسیدن به کمال آدمی می داند.

 

حجت الاسلام والمسلمین متین با تاکید بر اینکه شخصیت برجسته شهید مطهری باید در جامعه شناخته شود، تصریح کرد: استاد شهید مطهری همچون چراغی فروزان و مشعل نورانی، سرمشق و اسوه آحاد مردم به ویژه فرهیختگان و تشنگان معارف ناب الهی قرار گرفت.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن است که بخش اعظم برکات این ماه در رابطه با قرآن است و در این ماه باید بذر دستورهای نورانی این کتاب آسمانی را در مزرعه دل ها بکاریم.

 

حجت الاسلام والمسلمین متین گفت: ماه مبارک رمضان در حقیقت یکی از نعمات بزرگ پروردگار بوده که به منظور شستشوی وجودمان از گناهان به ما اعطاء شده است.

 

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام مهدوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) ضمن عرض خیرمقدم گویی،  گزارشی از فعالیت‌های یک ساله مجموعه عقیدتی سیاسی لشکر ارائه کرد.

 

در پایان این مراسم از مربیان برتر عقیدتی و هادیان سیاسی با اهداء لوح سپاس و هدیه تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است