شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی : مطالبه‌گری مهم‌ترین ویژگی یک دانشجوی انقلابی است

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی : مطالبه‌گری مهم‌ترین ویژگی یک دانشجوی انقلابی است

منتشرشده در آذربایجان غربی دوشنبه, 16 فروردين 1400 ساعت 11:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی گفت:  مطالبه‌گری مهم‌ترین ویژگی یک دانشجوی انقلابی به شمار می‌رود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی در ویژه‌برنامه‌ای که به مناسبت ۱۲ فروردین سالروز رای آری ملت ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی با موضوع انتخابات با حضور سید محمود صفری فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار کرد: 

بدون‌تردید جمهوری اسلامی نمایشگاه بزرگ انتخابات حقیقی تاریخ بشریت از لحاظ کمی و کیفی است.

 

وی تصریح کرد: همه مردم حتی دشمنان به این مسئله معترف هستند که جمهوری اسلامی در طول عمر 42 ساله خود بیشترین تعداد انتخابات را با مشارکت حقیقی مردم را در دفتر تاریخ انتخابات جهان رقم زده است.

 

وی اضافه کرد: این نقش آفرینی و نقش‌سازی اثرگزاری مردم در انتخابات، به گونه‌ای است که حتی دشمنان با آن همه عناد و مکر و فریب، در لا به لای صحبت‌های خود به این موضوع اعتراف کرده اند.

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: از شاخصه‌های اصلی انقلاب اسلامی مشارکت بی‌نظیر و بی‌بدیل مردم در صحنه‌های مختلف است و یکی از اصلی‌ترین این عرصه‌ها مشارکت در انتخابات است و در این راستا یک شکل انتخابات، روتین و تعریف شده و حضور مردم در پای صندوق انتخابات است.

 

وی افزود: اما غیر از این انتخابات مکتوب و پای صندوق آمدن مردم، در راهپیمایی های مختلف مانند 22 بهمن، روز قدس یا سایر مناسبت ها، مشارکت بی نظیر مردم در حمایت از نظام را مشاهده کرده‌ایم.

 

سردار شهسواری با اشاره به نقش اعجاب انگیز دانشگاه‌ها در وقوع اتفاقات عظیم در کشور، بیان کرد: این توانایی دانشجویان را می‌توان به ضریب های بالا رساند.

 

وی مطالبه‌گری را مهم‌ترین ویژگی یک دانشجوی انقلابی دانست و افزود: دانشجو نباید صحنه و میدان را خالی کند، چون آنها وارثان حقیقی دانشجویان گذشته هستند و باید پای خود را در مسیری که این قشر انقلابی و ولایی گذاشته بگذارند.

 

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است