شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان غربیفرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی مطرح کرد:  پیروی جوانان سرباز از حضرت علی اکبر (ع) در دفاع از کشور

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی مطرح کرد:  پیروی جوانان سرباز از حضرت علی اکبر (ع) در دفاع از کشور

منتشرشده در آذربایجان غربی یکشنبه, 03 اسفند 1399 ساعت 17:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی گفت: جوانان سرباز ما با پیروی از حضرت علی اکبر (ع)  از کشور دفاع می کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) و روز سرباز، اظهار داشت: سربازان باید معنویتشان را تقویت کنند.

  

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه سربازان برادران و فرزندان ما هستند تصریح کرد:  سربازان ظرفیتی برای پیشرفت و نظم آموزی و هراس از بدی‌ها و ترسیدن از خطا و تمرین ترسیدن، تمرین نظم و مهم تر اینکه چگونه ما بتوانیم نگهبانی در راه خدا دهیم.

 

سردار شهسواری گفت: سربازی در همه جوامع یک کار ارزشمند است و همواره در نظر مردم جایگاه ویژه داشته، اما اسلام بالاتر از همه، سربازی را عبادت می‌دانند که موجب امنیت و پایداری جامعه هستند.

 

وی اضافه کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب از جوان ۴۴ بار نام برده شده است و این یعنی جوان امید نسل آینده و انقلاب و اسلام است.

 

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی ادامه داد: جشنواره به نام حضرت علی اکبر (ع) نامگذاری شده است و جوانان سرباز ما با پیروی از ایشان راه دفاع از کشور را می آموزند.

 

سردار شهسواری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی عالی‌ترین جایگاه و مفاهیم را برای سربازی ترسیم کرده‌است افزود: ما بر اساس این نظریه‌ها به سربازی به عنوان یک برهه سرنوشت ساز برای جوانان نگاه می‌کنیم.

 

وی اظهار داشت: وجود و حضور سرباز امنیت ساز و افزاینده  قدرت ملی است و بازدارندگی در مقابل دشمنان به دنبال دارد.

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است