شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل:  ۸۱ هزار اصله نهال توسط گروه‌های جهادی بسیج استان توزیع و غرس شده است

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل:  ۸۱ هزار اصله نهال توسط گروه‌های جهادی بسیج استان توزیع و غرس شده است

منتشرشده در اردبیل شنبه, 16 اسفند 1399 ساعت 13:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئوول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل گفت: با مشارکت اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری، بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی بسیج ،۱۰۰ هزار اصله نهال در استان اردبیل توزیع و غرس می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل اظهار کرد: طبق تفاهم نامه همکاری با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، با مشارکت و همکاری اداره کل منابع طبیعی، سازمان بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی بسیج ،۱۰۰ هزار اصله نهال در سراسر استان اردبیل توزیع و غرس می‌شود.

 

وی بیان کرد: در هفته گذشته ۸۱ هزار اصله نهال توسط گروه‌های جهادی بسیج استان توزیع و غرس شده است و طبق تفاهم نامه این تعداد به ۱۰۰ هزار اصله نهال می‌رسد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل تصریح کرد: تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر کاشت هر ایرانی یک درخت، خدمات رسانی به مردم و تحقق اقتصاد مقاومتی از جمله اهداف اجرای این طرح است.

 

پیرجاهد با اشاره به اهمیت حفاظت و صیانت از منابع طبیعی، افزود: گروه‌های جهادی بسیج در کنار انجام فعالیت‌های مختلف خدمات رسانی و محرومیت زدایی، بخاطر اهمیت حفاظت از منابع طبیعی با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در غرس و توزیع نهال نیز همکاری و مشارکت دارند.

 

وی گفت: فرهنگ سازی سنت حسنه کاشت درخت از اهمیت ویژه برخوردار است که در سال‌های اخیر با اهتمام و استقبال گروه‌های جهادی بسیج بوده است و با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن قرار داریم توسعه فضای سبز اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: سنت حسنه درخت کاری خود به عنوان یک صدقه جاریه محسوب می‌شود و ذخیره‌ای اخروی برای ما است و باید توجه داشت که اگر در کاشت درختان به سمت غرس کردن درختان مثمر برویم، می‌توان معیشت خانواده‌های نیازمند را نیز تأمین کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است