شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول بسیج سازندگی اردبیل خبر داد؛ بهره برداری از ۲۵ پروژه محرومیت زدایی در روستاهای اردبیل

مسئول بسیج سازندگی اردبیل خبر داد؛ بهره برداری از ۲۵ پروژه محرومیت زدایی در روستاهای اردبیل

منتشرشده در اردبیل شنبه, 11 بهمن 1399 ساعت 16:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل گفت: با هدف ایجاد اشتغال و خدمت رسانی در روستاهای کم برخوردار استان، ۲۵ طرح محرومیت زدایی بسیج سازندگی اردبیل به بهره برداری می رسد.

به گزارش سپاه نیوز؛ علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل در جلسه هماهنگی افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی بسیج سازندگی استان اردبیل، به تشریح پروژه‌های قابل افتتاح بسیج سازندگی استان در دهه فجر انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار کرد: این پروژه‌ها در روستاهای کم برخوردار و محروم استان اردبیل اجرایی می‌شود و هدف از اجرا این پروژه‌ها محرومیت زدایی و ایجاد طرح‌های اشتغال زایی پایدار در مناطق مختلف استان اردبیل می‌باشد.

 

وی تعداد طرح‌های اجرایی محرومیت زدایی بسیج سازندگی را ۲۵ پروژه عنوان کرد و افزود: بازسازی و ساخت خانه‌های محرومان، افتتاح استخرهای چند منظوره در زمینه گسترش و توسعه فعالیت‌های کشاورزی، احداث پل‌های روستایی، مساجد و کارگاه‌های اشتغال‌زایی از جمله این طرح‌ها است.

 

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل با بیان اینکه این پروژه‌ها به همت بسیج سازندگی، گروه‌های جهادی بسیج، نواحی مقاومت بسیج سپاه استان و دستگاه‌های اجرایی استان آماده افتتاح شده است گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، علاوه بر افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی، چندین طرح خدمات‌رسانی توسط اقشار متخصص به مردم در مناطق محروم و کم برخوردار استان اردبیل انجام خواهد شد.

 

پیرجاهد تصریح کرد: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی نیز طرح اعزام اکیپ‌های دامپزشکی به روستاهای محروم جهت ویزیت و واکسیناسیون دام و طیور با همکاری اداره کل دامپزشکی استان، اجرایی می‌شود.

 

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه بسیج استان اردبیل با اشاره به اینکه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی رزمایش کمک‌های مومنانه در استان تداوم خواهد داشت بیان کرد: در قالب این طرح بسته‌های معیشتی و بهداشتی در بین اقشار محروم استان توزیع و به نوعروسان نیازمند نیز جهیزیه اهدا خواهد شد.

 

وی افزود: چندین اکیپ بسیج جامعه پزشکی نیز به صورت داوطلبانه جهت اعزام به مناطق محروم اعلام آمادگی کردند تا به صورت رایگان به ارائه خدمات تخصصی و درمان بیماران در روستاها و مناطق محروم استان اردبیل بپردازند.

 

پیرجاهد مشارکت در رزمایش کمک‌های مومنانه را لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم خیر و نوع دوست استان اردبیل می‌توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه بسیج سازندگی استان را در راستای تحقق بخشیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی و در محرومیت زدایی یاری نمایند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است