شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلبه همت معاونت بهداشتی و درمانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل صورت گرفت؛ طرح ویزیت و ارائه خدمات پزشکی رایگان 

به همت معاونت بهداشتی و درمانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل صورت گرفت؛ طرح ویزیت و ارائه خدمات پزشکی رایگان 

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 23 دی 1399 ساعت 13:25
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: سپاه و بسیج همواره در خط مقدم محرومیت زدایی بوده است و در راستای رفع مشکلات و مسائل مردم به‌ویژه در مناطق محروم، روستایی و عشایری اقدامات اساسی انجام داده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سپاه و بسیج همواره در خط مقدم محرومیت‌زدایی بوده است و در راستای رفع مشکلات و مسائل مردم به ویژه در مناطق محروم، روستایی و عشایری اقدامات اساسی انجام داده است.

 

در دوران شیوع کرونا معاونت بهداشتی و درمانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در شمال استان و شهرستان پارس‌آباد مغان شده و برای تقویت اقدامات پیشگیرانه و کاهش بیماری کرونا در این مناطق تلاش می‌کنند و تاکنون در بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه حاضر شده و طرح ویزیت و ارائه خدمات پزشکی رایگان را اجرا کردند.

 

 

این بار اکیپ تخصصی پزشکی سپاه استان اردبیل در مرکز بخش "بران" شهرستان مرزی اصلاندوز مغان حضور یافته و در قالب طرح ویزیت رایگان ضمن ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی به حدود 200 نفر از اهالی، غربالگری و تست کرونا در این منطقه را نیز انجام دادند.

 

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است