شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : 20 هزار خانوار در استان اردبیل از بسته های معیشتی بهره‌مند شدند/ تدارک 24 نقاهتگاه با 17 هزار تخت در اردبیل

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل : 20 هزار خانوار در استان اردبیل از بسته های معیشتی بهره‌مند شدند/ تدارک 24 نقاهتگاه با 17 هزار تخت در اردبیل

منتشرشده در اردبیل سه شنبه, 02 دی 1399 ساعت 08:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی 24 نقاهتگاه با 17 هزار و 15 تخت برای قرنطینه افراد مبتلا به کرونا تدارک دیده شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در جریان بازدید از روند اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و تکریم پرستاران در اردبیل اظهار کرد: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از هفته بسیج در استان اردبیل شروع شده و به اذعان مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از استان‌های پیشرو و موفق در اجرای این طرح بوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: تاکنون در قالب این طرح 980 هزار نفر مورد پایش و غربالگری سلامت قرار گرفته‌اند که در اکثر این موارد سلامت افراد احراز شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل محوریت اجرای این طرح را محله‌ای و خانوادگی اعلام کرد و گفت: بیش از 4 هزار و 200 تیم دونفره به شکل عملیاتی و حمایتی و در طول روز کار غربالگری را به صورت رایگان انجام می‌دهند.

 

سردار بابازاده قانع افزود: در کنار این نیروهای بسیجی و سپاهی 247 تیم مراقبتی از جامعه پزشکان استان اردبیل مشارکت دارند تا زمینه شناسایی و پایش افراد مشکوک به بیماری کرونا و ناقل به انجام برسد.

وی ادامه داد: سپاه استان اردبیل 24 نقاهتگاه را برای قرنطینه افراد کرونایی در نظر گرفته تا 17 هزار و 15 تخت در اختیار آنها قرار گیرد تا مورد مداوا باشند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: برای افراد نیازمند و دارای شرایط قرنطینه سبد معیشتی به میزان 400 هزار تومان تهیه شده که تاکنون 20 هزار خانوار در استان اردبیل از این بسته‌ها بهره‌مند شده‌اند.

 

سردار بابازاده قانع اظهار کرد: برای شکستن زنجیره این بیماری و جلوگیری از شیوع آن اجرای این طرح از بهترین راهکارها بوده که در کنار مراعات مردم می‌تواند ضریب سلامت جامعه را افزایش دهد.

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است