شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن (ع) استان البرزعنوان کرد : بصیرت نیاز همه‌جانبه و همیشگی کشور

فرمانده سپاه امام حسن (ع) استان البرزعنوان کرد : بصیرت نیاز همه‌جانبه و همیشگی کشور

منتشرشده در البرز چهارشنبه, 10 دی 1399 ساعت 10:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن (ع) استان البرزبا بیان اینکه مردم بصیرت دارند، گفت: بصیرت نیاز همه‌جانبه و همیشگی کشور است.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن (ع) استان البرز در مراسم ۹ دی که در شبستان مصلای کرج برگزار شد، با تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه اظهار کرد: حضرت فاطمه (س) با بصیرت‌ترین فرد بود و به حق امام علی (ع) واقف بود.

 

وی ادامه داد: نمی‌توان گفت که باید چه زمانی به بصیرت پرداخته شود، چراکه داشتن بصیرت محدود به زمان نیست و زندگی و انتخابات ما با بصیرت عجین شده است.

 

فرمانده سپاه امام حسن (ع) البرز با تأکید بر شعار این دهه با عنوان دهه بصیرت و میثاق با ولایت بیان کرد: در مواجه با مسائل سیاسی مهم‌ترین موضوع داشتن بصیرت است و در هر لحظه ممکن است خطا رخ دهد.

 

وی افزود: به همین دلیل تنها بصیرت است که ما را از خطرها مصون می‌دارد، بنابراین باید به این موضوع مستمراً اهمیت داده شود و ۹ دی ماه یکی از دوره‌های مهم برای مردم در بصیرت دینی و انقلابی است.

 

سردار مولایی تصریح کرد: بصیرت در تمام حوادث انقلاب ۴۲ ساله ایران نقش مهمی داشته و تنها با بصیرت مقام معظم رهبری بود که ما توانستیم از طوفان فتنه و بلایا گذر کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه فهم درست از صحنه‌های سیاسی چراغ راه ماست، خاطرنشان کرد: در دوران تاریخ اتفاقات گوناگونی افتاده و بصیرت راه دور کردن خطرهاست و اگر به آن توجه نشود اثرات زیان باری به بار می‌آورد.

 

فرمانده سپاه امام حسن (ع) البرز در خصوص فتنه ۸۸ گفت: داشتن بصیرت باید در طول تاریخ به ما یادآوری شود و تنها مختص به ۹ دی نیست، چراکه مهم‌ترین علت ایجاد فتنه بی‌بصیرتی است.

 

وی با بیان اینکه مردم بصیرت دارند، تصریح کرد: فرقی نمی‌کند گمراهی برای چه کسی بوده و تنها لازمه آن فهم این است مسیری که می‌رویم درست بوده یا نه و مهم‌ترین و عنصر اساسی آن پشت سر رهبری قرار گرفتن است.

 

وی بصیرت را نیاز همه‌جانبه و همیشگی کشور خواند و متذکر شد: دشمن هم‌اکنون هم در شرایط کرونا به دنبال ایجاد فتنه است تا وحدت جامعه را به هم بریزد و ما باید در این شرایط که واکسن کرونا ساخته شده هم با بصیرت و گوش به فرمان رهبری پیش برویم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است