شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرز به همت جهادگران هیات رزمندگان نورالشهدای کرج صورت گرفت؛ ارائه خدمات رایگان‌ دهان و دندان به ۱۰۰ نفر

 به همت جهادگران هیات رزمندگان نورالشهدای کرج صورت گرفت؛ ارائه خدمات رایگان‌ دهان و دندان به ۱۰۰ نفر

منتشرشده در البرز شنبه, 17 آبان 1399 ساعت 09:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دندانپزشکان البرز با حضور در قرارگاه جهادی صاحب الامر (عج) هیات رزمندگان نورالشهدای کرج به خانواده های محروم و نیازمند کرجی خدمات درمانی رایگان ارایه کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ دارایی مسئول قرارگاه جهادی صاحب الامر (عج) هیات رزمندگان نورالشهدای کرج گفت: در اقدامی هماهنگ، حدود ۱۰۰ نفر از اعضای خانوارهای کم برخوردار و آسیب دیده کرجی که نیاز به خدمات دندانپزشکی داشتند مورد درمان قرار گرفتند.

 

وی افزود: در این اقدام ۲ دندانپزشکی جهادی در این مرکز مستقر و خدمات رایگان خود را از جمله کشیدن دندان، درمان ریشه، ترمیم دندان، پرکردن و جراحی انجام دادند.

 

وی هدف از این طرح را ارتقای سطح سلامت قشر محروم جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: تمام افرادی که توسط تیم دندان‌پزشکی معاینه می‌شوند از افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، مؤسسات خیریه و یا افرادی هستند که هنوز در این مراکز ثبت نشده و توسط جهادگران این قرارگاه شناسایی شده اند.

 

دارایی اضافه کرد: در نظر داریم این خدمات درمانی را در هفته های آینده و با تعداد بیشتری از دندانپزشکان ادامه دهیم.

 

قرارگاه جهادی صاحب الامر (عج) هیات رزمندگان نورالشهدای کرج بالغ بر ۳۰ گروه جهادی خدمات رسان دارد که همواره بر اساس نیاز، در مناطق محروم و کم برخوردار درون و برون استانی همچون کرمان، چهارمحال و بختیاری،‌شهرکرد و... خدمات ارزنده ای را در بخش های مختلف عمرانی،‌ فرهنگی،‌ درمانی و آموزشی ارایه کرده است. 

 

بسیج جامعه پزشکی همواره جزو نخستین گروه هایی است که در حوادث مختلف از جمله سیل و زلزله پای کاراست و به صورت خودجوش اقدام به فعالیت و خدمات رسانی می کند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است