شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزبه همت سپاه شهرستان اشتهارد  صورت گرفت؛ تولید و توزیع ۱۳۵هزار ماسک بین نیازمندان 

به همت سپاه شهرستان اشتهارد  صورت گرفت؛ تولید و توزیع ۱۳۵هزار ماسک بین نیازمندان 

منتشرشده در البرز دوشنبه, 21 مهر 1399 ساعت 13:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد با بیان اینکه بسیجیان استان البرز از ابتدای شیوع ویروس کرونا برای مقابله با این ویروس فعالیت می‌کنندگفت: جهاد در پشت خط مقدم مبارزه با کرونا همچنان ادامه دارد.

به گزارش سپاه نیوز؛  ترابی فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد درباره اقدامات بسیج در راستای مبارزه با ویروس کرونا، اظهار داشت: برای جهادگران فرقی ندارد، جهاد در چه میدانی باشد در هر زمان برای حفاظت از مردم و کشور بدون در نظر گرفتن منافع شخصی در عرصه خدمت‌رسانی آماده هستند.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا جهادگران در کنار مردم بودند، افزود: در این راستا فعالیت‌هایی مانند تولید و توزیع ملزومات مورد نیاز پیشگیری از بیماری کرونا، ضد عفونی معابر و غربالگری صورت گرفت.

 

فرمانده سپاه شهرستان اشتهار بیان‌کرد: در هفته اخیر 135 هزار ماسک، 20 هزار عدد دستکش، 1 میلیون و 200 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و 250 دست لباس حفاظتی تولید و توزیع شده است.

 

ترابی با اشاره به سازماندهی گروه‌های جهادی و تخصصی سفیران سلامت، عنوان کرد: این گروه در قالب 60 تیم به تعداد 400 نفر در گروه جهادی، 50 نفر در گروه تخصصی و 50 نفر در گروه مشاوره حضور داشتند.

 

فرمانده سپاه شهرستان اشتهار با بیان اینکه 5 هزار بسته بهداشتی به ارزش 250 میلیون ریال بین مردم توزیع شده است تصریح کرد: تاکنون 6238 بسته معیشتی به ارزش 21 میلیارد و 833 میلیون ریال نیز بین نیازمندان توزیع شده است.

 

وی با بیان اینکه تمامی اماکن و معابر شهرستان اشتهارد ضدعفونی شده است گفت: میزان محلول گندزدایی مصرفی 1 میلیون و 200 هزار لیتر مصرف شده است.

 

ترابی با اشاره به گندزدایی 30 هزار وسیله نقلیه، خاطرنشان کرد: این کار نیز با 10 دستگاه مجهز و 60 هزار لیتر محلول گندزدایی انجام شده است.

 

فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد با بیان اینکه 7 ایستگاه مراقبت بهداشت و سلامت در سطح شهرستان وجود دارد اظهار داشت: تاکنون 100 هزار نفر تب‌سنجی برو روی آن‌ها انجام شده، 40 هزار نفر محلول ضدعفونی‌کننده دریافت کردند و 200 نفر نیز آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است