شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: بصیرت افزایی و دشمن شناسی از دستاوردهای دفاع مقدس است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: بصیرت افزایی و دشمن شناسی از دستاوردهای دفاع مقدس است

منتشرشده در البرز چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 15:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس گفت: بصیرت افزایی و دشمن شناسی از دستاوردهای این دوران طلایی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در مراسم چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس مسجد جامع  شهرستان فردیس بیان کرد: طی ۴۲ سال گذشته دشمنان اسلام همواره با  شیوه های مختلف علیه ایران اسلامی دست به توطئه زدند اما ناکام ماندند. 

 

وی با اشاره به اخلاص و از جان گذشتگی نیروهای اسلام در هشت سال دفاع مقدس  ادامه داد: امروز  وفاداری ، عمق نگاه، شهامت ایثار، شجاعت از ویژگی های مالک های اشتر زمانه است که نمونه بارز آن  شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

 

سردار مولایی اظهار داشت: همیشه باید در سنگر باشیم،  جنگ تمام نشده و دشمن همان دشمن دیرینه است و اهداف خصمانه دشمنان با ۴۲ سال قبل تفاوتی نمی کند.

 

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه در طول دوران پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون سیاست های دشمنان علیه کشورمان تکرار شده است ادامه داد : دشمن بازی جنگ و سیاست راعلیه کشورمان در پیش گرفته  و جنگ نیابتی ، جنگ  نرم و جنگ اطلاعاتی از روش های خصمانه دشمنان است .

 

وی با اشاره به اینکه جنگ اطلاعاتی بخشی از فعالیت دشمن است که استمرار دارد : دشمن یک قدم دشمن از خواسته های خود عقب نشینی نکرده است و  قصد عقب نشینی از تحمیل اراده ندارد.

 

سردار مولایی افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی  به این دلیل مالک اشتر شد که در خط مقدم نبرد با دشمن قرار داشت و توطئه های دشمن را نقش برآب کرد.

 

وی ادامه داد: امروز اگر می گوییم فرمانده در جشنواره مالک اشتر نفر اول می شود یعنی در خاکریز نبرد تیربار و آرپی چی دستش است و مدام در حال جنگیدن است ، مجروح می شود ولی بر نمی گردد.

 

سردار مولایی بیان داشت: دشمن با تمام قدرت  در خفا با ما می جنگد  و اگر امروز فرماندهان پایگاه ها و حوزه های بسیج روحیه دفاعی نداشته باشند یعنی در حالت جنگ بودن را احساس نکنند، مشکل ساز خواهد بود که البته همه در صحنه هستند. 

 

وی با بیان اینکه باید مسجد را پایگاه قرار داد و در آن نماز برگزار شود، افزود: در زمان جنگ تحمیلی خانه ما مسجد بود از جبهه بر می گشتیم به مسجد می رفتیم محل آموزش و تجمع داخل مساجد بود مساجد را باید احیا کرد.

 

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به برگزاری جشنواره مالک اشتر در البرز گفت: اهداف جشنواره مالک اشتر نگاه اساسی به مسجد محوری و پایگاه محوری دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است