پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - رئیس سازمان بسیج مستضعفین: بسیج در پیک چهارم کرونا در کنار کادر درمان است
چاپ کردن این صفحه

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: بسیج در پیک چهارم کرونا در کنار کادر درمان است

منتشرشده در خبر برگزیده سه شنبه, 17 فروردين 1400 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار سلیمانی با اشاره به اقدامات جدید بسیج در مقابله با پیک چهارم کرونا، گفت: سازمان بسیج در کنار تمامی دستگاه‌های مسئول، وزارت بهداشت، کادر درمان و سایر مجموعه‌هابوده و با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می‌پردازیم.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنانی در خصوص شعار سال مبنی بر «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها»  اظهار داشت: مقام معظم رهبری راهبرد امسال را تولید، پشتیبانی‌ها و موانع زدایی‌ها تبیین کردند.

وی با بیان این که با توجه به ظرفیت‌های کشور در حال حاضر هجدهمین اقتصاد موفق دنیا هستیم، ادامه داد: بر اساس یافته ها‌ی موسسات معتبر بین المللی با سلسله توجه به ظرفیت‌های موجود اقتصادمان توانایی صعود به شش پله بالاتر را خواهد داشت و راه صعود اقتصاد کشور به پله‌های بالاتر را حرکت به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی مردم سالار است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین  در ادامه تصریح کرد: تبیین منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تعریف و پیاده سازی نرم افزار‌هایی برای اقتصاد خانوار روستایی و شهری ناظر بر  مردمی کردن اقتصاد مقاومتی است.

سردار سلیمانی تولید را دلیل وفور کالا در کشور، صادرات کالا، ارز آوری، افزایش ارزش پول ملی و در نتیجه افزایش قدرت خرید مردم دانست و افزود: وظیفه بسیج به میدان آمدن با تمام ظرفیت‌ها برای تحقق این راهبرد تبیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شروع کار بسیج در راستای تولید از سال‌های گذشته، اضافه کرد: امسال بسیج با آماده سازی کلیه ظرفیت ها در سراسر جغرافیای ایران اسلامی به دنبال پیاده سازی تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اقدامات جدید بسیج در مقابله با پیک چهارم کرونا، خاطرنشان کرد: ما هم به عنوان سازمان بسیج مستضعفین در کنار تمامی دستگاه‌های مسئول، وزارت بهداشت، کادر درمان و سایر مجموعه‌ها با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می‌پردازیم.

سردار سلیمانی راه مبارزه با کرونا را پیشگیری دانست و مطرح کرد: در اجتماعات مراقبت و پیشگیری‌هایی باید صورت گیرد که  دارای اولویت و ضرورت است.

وی با بیان این که تلاش می‌کنیم که این موج هم مدیریت کنیم، ادامه داد: با مدیریت و بازگشت به روند طبیعی با توجه به پیش بینی‌ها و تمهیدات اتخاذ شده جهت تولید واکسن بومی، ان شا الله در آینده بسیار نزدیک این ویروس منحوس را در کشور تحت کنترل کامل قرار می‌دهیم.

انتهای پیام/